Sineklik Satış, Montaj ve Servisi

 • Servispen Sineklik

 • Servispen Stor, Pileli (Plise), Sürme veya Sabit sinekliklerinden birini tercih edin; evinizi sineklerden korusun geniş çerçeve ve renk seçenekleriyle de dekoruyla uyumlu olsun.

 • stor-pileli-surme-sineklik-montaj-tamir

  Tüm pencere tipleriyle uyumlu

  Sineklik modellerimiz içeri açılan, dışarı açılan, sürme ve katlanır pencereler dahil tüm pencere tiplerine uygulanabilmektedir.

  stor-pileli-surme-sineklik-montaj-tamir-2

 • stor-pileli-surme-sineklik-montaj-tamir-1

 • stor-pileli-surme-sineklik-montaj-tamir-4

  Boyutlar

  En küçük pencereden, duvardan duvara pencereye kadar tüm boyutlar için sinekliği sizin için yapabiliriz.

 • Renkler & Sineklik

  Ahşap rengi sineklik çerçevesi dahil zengin renk çeşitlerimizden birini seçebilirsiniz. Sadece sineklerden değil %100 UV ışınlarından koruyan ağa kadar sineklik çeşitlerimiz sizleri bekliyor.

  stor-pileli-surme-sineklik-montaj-tamir-5

Sizin sineklik tercihiniz hangisi?

Stor Sineklik

Stor sineklikler, tülünün bir yay yardımıyla üst kutu profilinin içinde toplanması mantığıyla çalışır. Tülün üst kutu profilinin içinde topplanması sineklik tülünün daha uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. Kullanım kolaylığı ve estetik görünümü, sabit sinekliklerin aksine tülün kullanılmadığı durumlarda kendi kutusu içinde muhafaza edebilmesi tercih edilme sebeplerindendir.

Pileli (Plise) Sineklik

Pileli Sineklikler, bir diğer adıyla akordeon sineklikler, uygulandığı kapı ve pencerelerde bakım gerektirmeyen dekoratif sineklik tülüyle çok kolay kullanılabilen katlanabilir sistemdir. Farklı renk ve seçenekleriyle evinize dışardan estetik bir görünüm sağlar. Yatay ve Dikey olarak kullanılabilir. Pvc, Ahşap, Aluminyum vb. her türlü doğramada uygulanabilir.

Sürme Sineklik

Sürme sineklikler kalın profil serisinden yapılmaktadır. Büyük ölçülerde ve sürme doğramalarda rahat çalışması tercih edilme sebebidir. Çerçevesinin altında bulunan rulmanlar yardımıyla rayların içinde hareket etmektedir.

Sabit Sineklik

Sabit sineklik pencerenin türüne bağlı olmadan her türlü pencereye takılabilir. Pvc, alüminyum ve ahşap doğramaya kolaylıkla monte edebilirsiniz. Pabuçlu va tırnaklı olarak ikiye ayrılır. Diğer sinekliklere göre daha ekonomik bir çözümdür.

Sinekliğinizi seçmeniz için yardımcı olalım.

Bize Ulaşın