Virüs Bakteri Ve Mantarların Ürememesi İçin Evlerin Havalandırılması

Virüs bakteri ve mantarların üremesini engellemek için evlerin havalandırılması. Yaşam alanımız olan evlerin ofis ve iş yerlerinin yaz ve kış aylarında yeterince havalandırılması nedeniyle virüs bakteri ve mantarların üremesi ve birçok hastalığa davetiye çıkarması kaçınılmaz bir durumdur. Özellikle kış aylarında pimapen pencere ve camların kapalı tutularak içeri temiz hava ve oksijen girişinin de engelmenmesi bir çok hastalığa davetiye çıkardığı bilinmektedir.

Bu nedenle yaşam alanlarımızın aralıksız olarak belirli periyotlarda havalandırılması sağlığımız açısından faydalı olacaktır. PVC pencere Pimapen ve alüminyum sistemlerinde farklı pencere ve kapı aksesuar kilitleme mekanizmaları ile havalandırma pozisyonunda kullanılarak yaşam alanlarımızın havalandırılması mümkündür. Küçük maliyetler ile bu tür kilitleme mekanizması pencere ve kapılara montaj yapılarak havalandırma sağlanır. Servispen olarak yaşam alanlarınızın havalandırma ve mekanizma değişimini marka bağımsız olarak yapmaktayız. Pencerenize uygun havalandırma sistemleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz keşif olmasına gerek kalmadan fiyat teklifi alabilirsiniz..

Pencere ve pimapen sistemleri uzun süre kapalı kaldığı durumda ev işyeri ve ofis alanlarının havasız kalması nedeniyle bakterilerin üremesi için nemli ortam oluşması virüs ve bakterilerin hızlı bir şekilde yayılmasına neden olmaktadır. 05399785829

Evde sizi hasta edebilecek uygulamalardan kaçınmalısınız.

Detaylı bilgi için bizi arayınız 0539 978 58 29 servispen danışma hattımız. 7/24